Внаслідок переміщення через територію України активного циклону протягом 29-30 листопада очікується суттєве погіршення погодних умов.

Про це повідомляють в управлінні МНС у Тернопільській області.

За даними Укргідрометцентру МНС, у західних та північних областях сильні опади у вигляді снігу, мокрого снігу (вдень 29 листопада з дощем), налипання мокрого снігу, хуртовини, ожеледь, на дорогах ожеледиця; посилення вітру до 15-22 м/с, в Карпатах до 25-30 м/с.

У центральних областях сильні опади у вигляді мокрого снігу та дощу, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, посилення вітру до 15-22 м/с, хуртовини.

У південних областях та в Криму пройдуть дощі, місцями сильні; посилення вітру до 15-22 м/с.

У східних областях дощ з переходом у мокрий сніг та сніг, місцями сильні опади, ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, пориви вітру 15-22 м/с, 30 листопада хуртовини.

У Києві та Київській області сильні опади у вигляді снігу, мокрого снігу (вдень 29 листопада з дощем); ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця; посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовини.

Ця негода стане перевіркою на міцність нервів водіїв та тестом на здатність нової міської влади дати раду слизьким дорогам та тротуарам.