Неподобство, яке чиниться біля найбільших торгівельних центрів Тернополя вражає: непосипані тротуари, слизькі дороги, неприбрані від снігу і просто брудні автостоянки.

Панам Чубаку (власник ТРЦ Подоляни), Рубаю (ТЦ “Орнава”)  та іншим, мабуть шкода 100 гривень на бензин грейдеру або трактору, щоб вранці прогорнути територію навколо їхніх центрів. Виходить байдуже, що клієнти можуть поламати руки-ноги, побити дорогі машини, а якщо пощастить, то просто зіпсувати святковий настрій. Не більше співчуття до відвідувачів  у власників супермаркетів “Сільпо” та менших магазинів, які розташовані у цих торгівельних центрах. Інакще вони би знайшли по 5-10 гривень на мішок піску чи солі та “премію” двірнику чи прибиральниці, щоб хоч трохи посипати захід-вихід клієнтам. Але, мабуть, там думають, що перед святами відвідувач і так приповзе, хоч рачки: подарунків та їсти-пити хочеться? Хочеться! Куди дінуться?

Мав змогу об’їздити згадані вище ТЦ на вихідних з колегою з-за кордону. Той щиро дивувався терплячості наших людей, а ще цікався, як на це неподобство реагують муніципальні служби. За такий “благоустрій”, за рубежем серйозно штрафують.

Ми вже писали про ініціативи команди Надала з цього питання. Скоріш за все вони так і залишаться на папері. Одна справа сварити двірника, а інша – розбиратися з самими Чубаками та іншими серйозними людьми. Так що безплатні катки навколо торгівельних центрів попрацюють до весни.

Андрій Мальований, “За Збручем”