Без політики, киян і гостей столиці прошу врахувати що палять машини з номерами “заходу” людям які взагалі не причетні до Майдану. Прошу поховати авто в прямому сенсі. АІ і АА не чіпають, поки що – пишуть на

форумі autoua.net

 

Ця інформація особливо актуальна у зв’язку з тим, що чимало тернополян зараз вирушили до Києва для участі в акціях протесту. Дехто з них користується для цього власними автомобілями.

“В мікрорайоні Академмістечко за ніч з 23 на 24 січня спали багато машин. 2 – на вул.Депутатська , 1 на перетині Доброхотова і Семашка , 1 на виїзді на пр -т Перемоги з вул.Семашка і т.д. Палили машини з реєстрацією з західних регіонів. Машини з київською реєстрацією не чіпали. Постраждало майно людей , які ніяк не відносяться до Майдану і нинішньої політичної ситуації. Будьте пильні … не залишайте свої машини без нагляду, особливо з не київською реєстрацією . Наші хлопці вночі будуть кататися по району …. Можливо кого та й зловлять . Прошу поширити між своїми знайомими і друзями і якщо побачите що кого то зловили і буде можливість … допоможіть сусідам ….! Прошу репости ! Нові фото з ​​вул. Депутатської все номери не київські . Ті , які на Депутатської зі Львова та Волині. – пишуть кияни.

В обговоренні наводяться інші факти підпалу машин з західноукраїнською “пропискою”.

в Києві палять машини західняків automajdan2 automajdan3