31 березня, на передодні всесвітнього Дня сміху, у Гусятинському районному будинку культури відбувся щорічний районний огляд виконавців гумористичних творів «Торба сміху – всім на втіху», у якому взяли участь 15 учасників з сіл : Целіїв, Лежанівки, Личківців, Сидорова, Тудорова, Котівки, Постолівки, Самолуск, Раштівців, Нижбірка та м. Хоросткова.

Усі учасники вражали своєю майстерністю виконання гумористичних творів, дарували хороший настрій усім присутнім, допомагали забути на мить про негаразди і проблеми. Напевно, як у кожному огляді – конкурсі, мають бути переможці та нажаль переможені. Авторитетне журі , головою якого був заступник голови Гусятинської РДА Сагайдак Роман Євгенович, визначило найкращих :

1. місце розділили Гладун Володимир- 15 років, м.Хоростків та гумористичний дует у складі Галини та Олени Сосновських, с.Сидорів.

2. місце здобули Череватий Ярослав – 12 років, с.Самолуски та гумористичний дует у складі Василя Паскевича та Богдана Короташа с.Тудорів.

3. місце – Череватий Василь – 12 років, с.Самолуски та Володимир Жмуд с.Постолівка.

Усі учасники були нагороджені грамотами та подарунками. Переможці огляду – конкурсу «Торба сміху – всім на втіху» рекомендовані до участі у ІV міжрегіональному огляді гумору та сатири «Грицева шкільна наука», який відбудеться 12 травня у Копичинецькому ЦКІД.

Кажуть, сміх продовжує життя, тому смійтеся від душі для свого здоров’я і довголіття! І це принесе не тільки радість, але і користь, – пише інформаційний портал Гусятина.