Сьогодні на сайті обласної державної адміністрації з’явилося розпорядження про призначення заступником начальника управління агропромислового розвитку ОДА колишнього віце-губернатора Тернопільщини Богдана Якубовського.

Пан Богдан буде опікуватися питаннями харчової і переробної промисловості. Щоб повернутися на державну службу йому довелося “вигравати” конкурс.

Кількома місяцями раніше на роботу в обласну адміністрацію повернувся Олег Островський, якого також також зараховують до середовища студентських друзів третього президента України. Нагадаємо, що Цимбалюк призначив Островського начальником управління капітального будівництва ОДА.

У часи президентства Ющенка його студентські друзі дослужилися до посад заступників губернатора. Островський з 2005 по 2008р.р. займав посаду заступника голови ОДА з питань будівництва, а Якубовський – з 2008 по 2010р.р. Однак в губернаторських командах обоє були “чужаками”. Островського не сприймало та ігнорувало  оточення Івана Стойка, а Якубовський не дуже впевнено почувався в команді Чижмаря. Були претензії і до роботи,  ще й з правоохоронцями не все гладко складалось. З приходом нової влади, здавалося, що кар’єрні вершини в обох позаду. Щоправда, Ярослав Сухий не наважився відмовитися від послуг товариша свого затятого ідеологічного опонента. Якубовського вже звільняв Цимбалюк.

Зараз – несподіване повернення. Звичайно, посади далеко не ті, але й часи також не ті. Спокійне і скромне чиновницьке крісло краще за долю опозиціонера. Не повіримо, коли новопризначені будуть розповідати, що Ющенко тут ні до чого.