активістка Братства29 березня 2011 року заарештовано поетесу, студентку, члена Національної спілки театральних діячів України, лідера мистецького об’єднання «Братство Святого Луки»  Ганну Сінькову.

Прокуратура Печерського району звинувачує її за ст.297 ч.2 (до 5 років позбавлення волі) за участь Ганни в мистецькій акції зі смаженням яєчні на більшовицькому пропагандистському об’єкті з блюзнірською назвою «Парк вічної слави» в Києві 16 грудня минулого року.

Співробітники карного розшуку увірвалися до квартирі Ганни, вилучили комп’ютер та всі особисті речі. Після допиту в Печерському райвідділі дівчину негайно доставили до ізолятора тимчасового тримання, аби не дати змоги батькам та адвокату зустрітися з арештованою та передати їй передачу. Наступні дні у райвідділі та Прокуратурі печерського району тривали багатогодинні допити за участю слідчого в справі Дмитра Цуркана та заступника прокурора району.

1 квітня, незважаючи на чисельні клопотання про взяття на поруки громадських діячів, депутатів Київської обласної ради та Верховної ради України, Печерський суд м. Києва виніс безпрецедентно жорстоке та абсурдне рішення – на час слідства утримувати дівчину в Лук’янівському СІЗО – куди її, мов злочинницю-рецидивістку, доправили наступного ж дня. Наразі 20-тирічну студентку з інтелігентної родини тримають в одній камері з повіями та наркоманками, хворими на туберкульоз.

Влада докладає всіх зусиль, аби приректи дівчину на роки позбавлення волі. Це відбувається в країні, де навіть убивці й корупціонери виходять на підписку під час слідства, повідомляє Politiko

На фото: Ця дівчина для режиму небезпечніша за рецидивістів і бандитів