Заступник з гуманітарних питань голови ОДА Валентина Хоптяна Петро Гоч не приїхав до Тернополя з Хмельниччини чи Підволочиського району. Його, так би мовити, кар’єра відома тисячам місцевих мешканців.

Порш Каєн на якому їздить заступник голови ОДА Тернопільської області Петро ГочТому громадськість щиро здивувалася, що коли побачила, як колишній пластун і екс-помічник Ореста Муца, що формально не має ніякого жодного бізнесу і родичів-олігархів, їздить вулицями обласного центру на розкішному джипі Porsche Cayenne. На цьому чуді німецького автопрому вартістю від 1 до 2 мільйонів гривень(!) чиновник із зарплатою в 10 тисяч гривень вперше “засвітився” на форумі української діаспори. Пан Гоч гонорово під’їхав на ньому до драмтеатру, який лише за сотню метрів від будівлі ОДА. Про автомобіль з модним номером з кількома трійками до “За Збручем” написали пильні читачі. Ми спочатку не повірили. Хіба ж можливо, щоб обережний службовець так ризикував, накликаючи на себе зайві підозри? Адже байкам про позичені у мами чи куплені за спадщину дядька з Канали джипи в Тернополі давно не вірять. Схоже, що Петро Гоч справді відкинув зайву скромність.

Наші джерела в ОДА стверджують, що заступник Хоптяна часто приїздить на роботу на Porsche. Його попереднє авто марки BMW припадає пилом на стоянці “білого дому”. Остаточно в тому, що у пана Гоча новий красивий автомобіль нас переконало відео з зустрічі віце-прем’єра Грищенка. На ньому видно, що після двох чорних джипів до входу в будівлю економічного університету під’їздить бежевий Porsche з якого і виходить чиновник.

Редакція сайту вітає пана Петра з обновкою і бажає ні цвяха, ні жезла.