“За Збручем” обіцяв повернутися до теми появи у списках до місцевих рад колишніх регіоналів та осіб, які балотувалися до місцевих рад за списками Партії Регіонів.

Хочемо повідомити, що попередній аналіз списків до Тернопільської обласної та Тернопільської міської рад підтвердив результати читацького голосування. Партія Петра Порошенка виявилася рекордсменом за кількістю перефарбованих регіоналів. Ми їх нарахували поки що вісім. Всі вони є кандидатами до обласної ради. Пропонуємо ознайомитися з повним списком:

1. Березовський Юрій, депутат Тернопільської райради, висунутий Партією Регіонів
2. Білик Любомир, депутат Чортківської міськради, висунутий Партією Регіонів.
3. Боярчук Андрій, депутат Козівської райради, висунутий Партією Регіонів
4. Гасюк Осип, перший номер списку ПР на виборах до Ланівецької райради;
5. Іванишин Володимир, за часів Януковича очолював у столиці Аграрний фонд.
6. Овчарук Віктор, за повідомленням ЗМІ належав до осередку в обласному управлінні охорони здоров’я.
7. Олійник Богдан, третій номер списку ПР до Підволочиської райради.
8. Самсоненко Олександр, п’ятий номер списку ПР до Підволочиської райради.
9. Білик Антон Іванович, перший номер списку ПР до Теребовлянської райради.

Також колишні регіонали заховалися в списку Радикальної партії та “Громадянської позиції”. Причому двоє підпадають під пряму норму закону про люстрацію – екс-голова Монастириської РДА Володимир Геда та екс-голова Теребовлянської РДА Юрій Дзюбан. Перший несподівано став гриценківцем, а другий – ляшкістом. Про наявність квитка Партії Регіонів також є інформація стосовно кандидата у депутати міської ради від РПЛ Андрунціва та кандидата від ГП Донецького.

Також ми розповідали про “регіональне” минуле начальника департаменту соцполітики ОДА Вадима Боярського, який йде за списком “Батьківщини”.

Перефарбованих регіоналів поки що не вдалося виявити в списках “Свободи” та “Самопомочі”. Списки інших менш прохідних партій ми не розглядали.

P.S. Коли матеріал був готовий, обласна ТВК прийняла рішення скасувати реєстрацію Володимира Геди. Причина – балотування у міські голови Монастириська як самовисуванця. Щоправда, у рішенні ТВК не вказано, чи партія Гриценка його відкликала.

Читайте на цю тему:

“Батьківщина” висунула у депутати екс-регіонала та прислужника Хоптяна

У список Порошенка увійдуть одіозні депутати-регіонали

На Тернопільщині – повзуча контрреволюція?