Регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області пропонує в оренду вісім приміщень у центрі Тернополя у будівлі, яка перебуває на балансі Тернопільського обласного виробничого управління «Тернопільводгосп», повідомляє прес-служба фонду держмайна.

Кімнати площею від 9 кв. м до 24,5 кв. м, які знаходяться в будові (за адресою:  вулиця За Рудкою,35, м. Тернопіль), розташовані на п’ятому поверсі, можуть бути використані для офісу однієї або кількох фірм. Загальна площа восьми нежитлових приміщень – 141,2 кв. м., крім цього є площі спільного користування.

Запропоновані приміщення, як повідомили в обласному виробничому управлінні «Тернопільводгосп», – у хорошому стані, знаходяться поруч одне коло одного, раніше перебували в оренді, і можуть потребувати незначного ремонту.

Тим, хто зацікавиться можливістю взяти в оренду одне або кілька з цих приміщень, потрібно звернутися у регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області (м.Тернопіль, Танцорова, 11, тел. 52-36-38), або до балансоутримувача (тел. 25-96-85) за адресою пропонованих об’єктів.

До кризи існував сталий попит на приміщення державної та комунальної власності. Їх оціночна, а відповідно, і орендна вартість суттєво поступалася комерційним цінам. У 2008-му все змінилось. З того часу і донині в Тернополі чимало приміщень не можуть знайти орендаря, попри зниження у кілька разів ціни. Кілька конкурсів та аукціонів на право продажу чи оренди комунального та державного майна не відбулися через відсутність бажаючих.