На вулицях Тернополя знову працюють евакуатори. Спецавтомобілі були помічені у центральній частині міста.
Очевидно, міська влада вирішила взяти приклад із столиці. Нещодавно стало відомо, що там мають намір повернути евакуатори для того, щоб розчистити смуги для наземного громадського транспорту, на яких зараз паркуються автомобілі, повідомляє “Дзеркало тижня”.
Для того, щоб повернути на київські вулиці евакуатори, необхідно ввести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, повідомив начальник Головного управління транспорту та зв’язку КМДА Євген Водовозов.
– Відповідний законопроект уже готується у Верховній Раді. На сьогодні у Києва є близько 30 евакуаторів, які можуть виїхати на вулиці міста, – сказав він.
Водовозов зазначив, що «потрібні зміни не в правилах дорожнього руху, там усе прописано чітко і зрозуміло, а в Адмінкодексі».
– Потрібно зробити так, щоб якщо людина один раз поставила там машину і її евакуювали, другий раз вона цього робити не буде, тому що це обійдеться дорого, – підкреслив чиновник.
Зазначимо, що влітку 2008 року прокуратура Тернополя визнала незаконними дії підприємства “Міськавтотранс” із примусового переміщення транспорту та блокування коліс.