Тернопільські міліціонери впіймали на гарячому кишенькового злодія. Допомогли їм у цьому пильність потерпілої та громадянська свідомість одного тернополянина.

20-річна студентка разом зі своєю сестрою зустрілися біля одного з із салонів краси в обласному центрі і стали розмовляти. Раптом невідомий, що проходив повз, штовхнув юну тернополянку і кинувся тікати. Дівчина вмить помітила, що її сумка відкрита і зник гаманець. Потерпіла кинулася наздоганяти зловмисника і кликати на допомогу. Якраз в цей момент проходив молодий чоловік. Він і став на шляху зловмисника. Оперативно підоспіли й міліціонери. Проте злодій одразу ж викинув чуже майно, аби заперечити свою причетність до крадіжки. Та, либонь, не помітив, як в кишені залишилася студентська картка потерпілої. Вона й стала важливим доказом.

Міліціонери затримали зловмисника. Ним виявився 32-річний житель обласного центру. Молодик вже неодноразово був судимий за кишенькові крадіжки, повідомили у відділі зв’язків з громадськістю обласного управління міліції.