Ті, хто ще шукає свою другу половинку, зможуть здійснити заповітну мрію завдяки шоу “П’ять хвилин кохання” у Тернополі. До участі запрошують усіх охочих.


Десять пар тернополян зможуть ближче познайомитися за одним столом у романтичній атмосфері. В Україні такий проект тільки почали реалізовувати, говорить директор з розвитку кампанії 5 minlove в Україні Олександр Гуцало, пише 20 хвилин.

У грудні ми провели шоу у Вінниці, – продовжує він. – Наступний – Тернопіль. Точно з датою ще не визначилися. Однак плануємо, щоб “П’ять хвилин кохання” пройшли напередодні Дня всіх закоханих – 14 лютого.

Шоу нагадує форму швидких знайомств, додає пан Гуцало. Вона зародилася У США ще в 1998 р. На той час в Америці було вже багато громадянських шлюбів. Організатори ж прагнули зробити так, аби пари, які сподобалися один одному, згодом одружувалися.

Під час шоу у Вінниці запалали серця кількох учасників програми, розповідає чоловік. – І якщо у них і надалі все буде добре, то спонсор – ювелірна фірма – під марш Мендельсона подарує їм обручки. Таку традицію започатковуємо в кожному місті.

Відтак на вечірці у Тернополі мають зустрітися 10 пар. Вік учасників першої програми – від 16 до 21 року. В один ряд сидітимуть представниці прекрасної статі. Навпроти – чоловіки. За умовами шоу, година часу буде розбита на кілька етапів. Гратиме 10 фонограм по 5 хвилин. Зі зміною кожної мелодії чоловіки пересідатимуть на інший стільчик, навіть якщо пара не закінчить розмову.

Перед тим, як сісти за “стіл переговорів” учасники заповнять анкети, – додає організатор. – Їх проаналізують психологи і визначать рівень сумісності учасників. Спеціалісти даватимуть рекомендації, як досягнути успіхів у стосунках усім парам, навіть тим, у яких найменше спільного. Адже головна мета проекту – допомогти людям знайти свою половинку, і щоб зустріч для кожного завершилася позитивно.

У майбутньому проект планують розширити. “П’ять хвилин кохання” проводитимуть у багатьох регіонах України. Охочі познайомитися із протилежною статтю зможуть відвідати програму в інших містах.

За словами організаторів, змінять і вікові рамки. Усі охочі, незалежно від віку, зможуть взяти участь у шоу.