«За чисте та безпечне місто» – під таким гаслом пройшла спільна акція представників телеканалу ІНТБ, громадської організації «За чисте місто» та Державтоінспекції 22 листопада 2010 року на перехресті вулиць С.Крушельницької та Опільського міста Тернополя.

Привернути увагу громадськості до проблем дитячого дорожньо-транспортного травматизму, створення для дітей безпечних умов під час слідування до навчального закладу та до дому – таку мету ставили перед собою організатори заходу, повідомляє прес-служба ДАІ в Тернопільській області.

Дане нерегульоване перехрестя є одним із самих проблематичних в обласному центру, саме тут сотні юних тернополян здійснюють перехід вулиці, слідуючи до навчальних закладів, що розташовані в центральні частині міста. Саме на цьому перехресті водії нерідко забувають надати перевагу пішим учасникам дорожнього руху, тим самим піддають їх життя та здоров’я небезпеці.

Великої підтримки набув даний захід з боку батьків, які кожного дня проводять дітей до школи та забирають до дому. Активістами батьківського руху на даний час готується лист в місцеві органи влади для вжиття заходів з організації дорожнього руху та забезпечення безпеки переходу вулиці пішоходами, зокрема дітьми, в цьому місці.

Частиною заходу стало опитуванню юних тернополян щодо знання Правил дорожнього руху, що стосуються пішоходів, пасажирів та велосипедистів. Всі, хто продемонстрував відмінні знання, отримали яскраві шарфи. Також учасники заходу надавали допомогу юним пішоходам при переході вулиці. Один з активістів був одягнутий в костюм мурахи, тож його водії не могли не помітити.