Мощі святого єпископа Миколая Чарнецького перебуватимуть у храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького, з 16 по 24 жовтня.

Також у цей період в церкві отці-редемптористи проводитимуть духовні науки.

Під час місії у храмі Матері Божої Неустанної Помочі відбуватимуться спільні молитви, Святі Літургії, подячна молитва за урожай плодів, молитовні зустрічі з духовними спільнотами, повідомляє газета «20 хвилин».

«Свята місія – це особливий час, коли людина має стати кращою, добрішою, наблизитися до Бога, – сказав настоятель храму Матері Божої Неустанної Помочі ігумен Василь. – Від самих початків Церква була покликана нести Добру Новину людям. Проповідувати Євангеліє наказав сам Христос. Інакше Церква перестане бути живою Церквою, а перетвориться на щось на зразок музею. Тому, я закликаю всіх християн, незалежно від їх віросповідання, відвідати Святу місію».

Під час духовних наук – реколекцій – тернополяни зможуть поклонитися і доторкнутися до мощів святого єпископа Миколая Чарнецького. А в понеділок, вівторок і середу місіонери відвідають дитячі садочки та школи.