27 лютого 2012 року, підрозділи Тернопільського гарнізону МНС області провели пожежно-тактичне навчання з гасіння умовної пожежі на базі ТОВ «МЕТРО», що на вулиці 15 квітня, в місті Тернополі.

Про це повідомили у центрі пропаганди управління МНС в області.

Згідно із тактичним задумом, внаслідок необережності працівників складу, в ньому виникла пожежа. Черговий персонал за телефоном «101» повідомив про подію пожежно-рятувальну службу, після чого на місце події одразу виїхали пожежно-рятувальні підрозділи. Вогонь швидко розповсюдився в межах приміщення будівлі на площі близько 120 м2, виникла загроза поширення пожежі по всіх приміщеннях будівлі.

У ході навчань відпрацьовано дії працівників об’єкту відповідальних за пожежну безпеку щодо своєчасного оповіщення про пожежу, евакуації відвідувачів та обслуговуючого персоналу, забезпечення збереження матеріальних цінностей, запобігання поширенню вогню та локалізації полум’я первинними засобами пожежогасіння.

Бійці МНС, у свою чергу, провели розстановку сил та засобів, передбачених для ліквідації такого роду пожеж, здійснили бойове розгортання із прокладенням магістральних ліній для локалізації та подальшої ліквідації умовної пожежі. У навчаннях взяли участь 4 підрозділи пожежно-рятувальної служби МНС та 6 одиниць техніки.

Основна мета заходу – тренування особового складу щодо ліквідації пожеж на об’єктах з масовим перебуванням людей та вдосконалення взаємодії між підрозділами Управління МНС та іншими оперативними службами міста.