Про це повідомляють джерела всередині партії порошенківців. Місця в партійному списку отримають так звані авторитетні керівники на місцях.

партія регіонівЗдебільшого йдеться про власників великих аграрних і продовольчих кампаній, а також керівників закладів освіти та медицини. Зокрема, низку місць зарезервовано під так зване аграрне лобі. Його у списках Порошенка представлять два герої України Олег Крижовачук та Петро Гадз, а також Осип Гасюк з Лановеччини, Степан Градовий і Василь Вислоцький з Чортківщини, Антон Білик з Теребовлянщини та Юрій Березовський з Тернопільського району. За винятком Гадза та чортківських фермерів, на минулих місцевих виборах решта балотувалися за списками Партії регіонів та її сателітів з “Єдиного центру”.

Також у списки порошенківців потраплять власник “микулинецького” пивного бізнесу Троян, який в 2010 році очолював список Партії регіонів до Теребовлянської райради, та директор Чортківського медколеджу Любомир Білик, який став депутатом Чортківської міськради за списком Януковича.

Планується, що ці та інші особи зайдуть у список за так званою квотою Удару.