Нардеп Роман Заставний розповів подробиці резонансної справи щодо віце-мера Тернополя.

Після бійки Заставний захворівНагадаємо, у травні київська міліція гучно затримала заступника міського голови Тернополя Володимира Камінського. Його підозрюють в отриманні хабаря в сумі понад 200 тисяч гривень. Міський голова одразу заявив, що справа є політичним замовленням. Мовляв, таким чином міністр МВС Аваков мстить “свободівцям”.

Коментуючи ці звинувачення, в інтерв’ю сайту “Реально” Роман Заставний повідомив, що за останні пів року задокументовано 14 епізодів злочинної діяльності Камінського.

«Мені важко це коментувати, бо не розумію, як протягом останніх півроку 14 разів (епізодів), просто насильно чиновника міської ради заставляли брати гроші, а він відбивався, кричав: «Ні, я не такий, я не взяточник, ви що! Я хабарі не беру», а тернополяни приходять і у всі кишені, в стіл, в усі шафи запихають ці гроші… Я знаю зовсім іншу інформацію. Йде така добірна ненормативна лексика і розказують іншим державним службовцям, що вони мають робити, бо комусь виділили додаткове фінансування. Мені цікаво буде, якщо закінчиться слідство і ці записи «розсекретять» і передадуть хоча б частину журналістам. Тернопіль плакати буде. Я хочу побачити, як тоді вони будуть казати. Чиє це замовлення? Режисура була поставлена? Чи будуть коментувати: «Людина, схожа на державного службовця, лексикою, не притаманною державному службовцю, коментує грошові потоки, які не спрямовуються в цьому напрямку». Знущаюся, чесно кажучи», – зазначив Заставний.