Як ми повідомляли, на першій сесії Тернопільської міської ради секретарем було обрано “порошенківця” Віктора Шумаду. Його кандидатуру запропонував міський голова Сергій Надал. Також повернувся на Листопадову заступником мера, давній соратник Заставного Володимир Дідич, який зараз очолює реєстраційну службу області.

Віктор Шумада, Степан БарнаЯк відомо, Віктор Шумада є кумом Степана Барни та працював у нього заступником в ОДА. За каденції Заставного Шумада очолював адмінтехінспекцію міста. В 2010 році був зміщений з посади командою Надала. За іронією долі Дідич, який завжди був людиною Романа Заставного, також позбувся посади віце-мера з ініціативи Сергія Надала. Обоє після цього неодноразово бували в прокуратурі та давали пояснення з приводу діяльності у структурах міської ради.

Зрозуміло, що повернення Дідича і Шумади – це не акт доброї волі Надала. Це наслідок передвиборчих закулісних домовленостей між Сергієм Надалом та тандемом Барни-Заставного. Вчасно зрозумівши, що їхній кандидат Вонс не має шансів на перемогу, Барна з Заставним “сплели” клубок домовленостей, згідно з яким отримали частку у міському владному “пирозі”.

Очевидно, що Надал не мав можливостей опиратися. Не допомогли розрубати цей зашморг навіть депутати з рідної фракції. Більше того, аби забезпечити виконання домовленостей, йому довелося задобрювати однопартійців “подачками” у вигляді посад в комісіях та самій міськраді.

Читайте на цю тему:

Як Надал приборкав внутрішню опозицію у “Свободі”