Кременець здобув перемогу в національному конкурсі порад з розумної економії «Заощаджуй, обираючи якісне», організованому компанією P&G в партнерстві з мережею магазинів EVA. Протягом двох місяців господині і господарі з усіх куточків України ділилися порадами щодо оптимізації сімейного бюджету, що витрачається на щоденні клопоти: прибирання будинку, догляд за собою та дитиною.

Журі конкурсу на чолі з відомою телеведучою шоу «Все буде добре» на СТБ Надією Матвєєвою отримало тисячі порад з розумної економії. Серед 70 міст з усієї України саме жителі Кременця найактивніше ділилися своїм досвідом.

Завдяки цьому місто отримало благодійну допомогу у розмірі 750 000 грн для закладу, який, на думку кременчан, потребує цього найбільше. Методом онлайн-голосування жителі міста обрали міську школу №5. Навчальний заклад отримав продукцію P&G вартістю 750 000 грн, зокрема високоякісні засоби для миття, прання та гігієни.

«Ми дуже вдячні кременчанам за активність і небайдужість, а компанії Procter & Gamble – за підтримку. Завдяки запасу високоякісної продукції нам буде легше створювати чистоту й затишок у стінах школи і покращувати умови для учнів. Заощаджені кошти ми зможемо витратити на ремонт і оновлення матеріально-технічної бази», – прокоментував Андрій Миколайович Смаглюк, директор школи №5 в м Кременець.