Про виділення під будівництво земель, на яких у роки Другої світової війни розстріляли й закопали тисячі людей, повідомляє сайт «Кременець».

За його даними, так званий «Кременецький яр», в якому поховано за різними даними від 15 000 до 30 000 євреїв, є другим в Україні за кількістю жертв після Бабиного яру. Свідчення свідка знищення євреїв  тодішнього 16-річного кременчанина Романа Кравченко-Бережного можна прочитати за цією адресою http://www.worldholocaustforum.org/rus/persons/3 .

Тим часом, повідомляє сайт «Кременець», міська рада Кременця прийняла рішення про роздачу земель під будівництво котеджів на місці окопу Якутського полку, що стояв у Кременці в часи Російської імперії. Саме в цьому окопі у 1942 році було розстріляно і закопано понад 30 000 євреїв.

У зв’язку з цим команда сайту «Кременець» ініціює звернення до світової спільноти для унеможливлення можливої забудови історичного місця.

Кому саме виділили землю на місці розстрілу тисяч людей можна дізнатися безпосередньо на сайті  Кременецької міськради Переважно у списку фігурують високопосадовці.