Нещодавно Бучач приймав у себе шанованих гостей, які завітали з презентацією Львівського національного університету імені Івана Франка. Під час візиту було укладено договори між університетом та школами для спрощеного та привілейованого вступу учнів.

Серед делагатів до Бучача прибули ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Звенислава Мамчур, проректор з науково-педагогічної роботи Роман Крохмальний, декан механіко-математичного факультету Михайло Зарічний, секретар приймальної комісії Юрій Корчак, голова профбюро студентів філологічного факультету, а разом з тим мешканець Бучача Руслан Пірус, – повідомляють Бучацькі новини.

Гості відвідали Бучацький ліцей, а також мали зустріч з учнями шкіл у приміщенні залу Бучацької РДА. На зустрічі ректор університету Іван Вакарчук звернувся зі вступним словом про історію та традиції Львівського національного університету імені Івана Франка, котрий цьогоріч святкує своє 350-ліття. Також для учнів та усіх присутніх відбулася загальна презентація університету. Крім того, делегація завітала до Бучацького колегіуму імені св. Йосафата, де гості мали можливість познайомитись з вихованцями.

Варто зауважити, що це вже не перший візит представників Франкового університету до Бучача. Щоразу такі візити дають добрі плоди і багато абітурієнтів мають можливість скористатися новою інформацією. Такі зустрічі закладають добрий фундамент для майбутніх партнерських стосунків поміж школами міста та університетом.