Понад 2500 сімей взяли участь в урочистій ході центральними вулицями Тернополя. Учасники маршу відстоювали традиційні сімейні цінності, а також виступали проти пропаганди гомосексуалізму у шкільній програмі та засобах масової інформації.

Марш «За сім’ю» розпочався у Парку Слави. Сотні родин з дітьми пройшлися центральними вулицями до Театрального майдану. Дороги під час маршу були перекриті.

«Тато, мама і я – традиційна сім’я», – таке гасло урочистого маршу. Учасники ходи несли плакати «За сім’ю! За майбутнє!». «Цим заходом ми хотіли звернути увагу суспільства до традиційних сімейних цінностей. Ми – проти насаджування різних збочень і нетрадиційних стосунків. А зараз і в ЗМІ, і у шкільній програмі – застосовується пропаганда нетрадиційних стосунків. Ми проти цього, тому вийшли на марш», – каже тернополянин Андрій Васюк.

У центрі Тернополя на учасників маршу чекало сімейне свято. Дітям організували розважальну програму. «Сім’я має бути здоровою. Сім’я – це чоловік і жінка, а не щось інше. І ми вийшли відстоювати традиційні сімейні цінності, боротися за них», – додає співорганізатор дійства Іван Мудрий.

До слова, тернополяни долучилися до підписання петиції на сайті Президента України  щодо захисту традиційних сімей. Загалом петиція набрала понад 25 000 голосів.

Софія Романська