Близько однієї тисячі триста атлетів із сорока однієї країни взяли участь у цьогорічному XXXII чемпіонаті світу з армспорту (8-12 грудня 2010 року), який завершився у м. Мескіт (штат Невада, США).

Одним з головних героїв турніру вже традиційно став наш земляк Андрій Пушкар. Вихованець обласного фізкультурно-спортивного товариства “Колос”, заслужений майстер спорту Андрій Пушкар нині вже сам готує борців на руках як у Тернопільському національному економічному університеті, так і в себе на батьківщині – у Кременці. Проте, не залишає і активних виступів.

В складі збірної команди України, член збірної команди України, Заслужений майстер спорту України з армспорту, тренер центру фізичної культури та спорту Тернопільського національного економічного університету Пушкар Андрій у ваговій категорії + 110 кг. посів І місце у змаганнях на ліву та на праву руку та став 10-ти разовим чемпіоном світу. Успішно виступила на чемпіонаті й збірна України. У командному заліку вона фінішувала третьою, поступившись лише командам Росії та США., повідомило Ух-радіо

На фото: Нагородження Андрія Пушкаря після чергової перемоги, Armgeneration