Ірина Борисюк – єдиний представник Західної України в фіналі Х-фактору.

Пройшовши кілька кастингів програми, їй вдалось увійти до переліку фаворитів суворого журі. Минулого тижня на телеканалі СТБ відбувся перший прямий ефір. Тернополянка вразила глядачів не тільки артистичністю та вокальними даними, а й розкішною сукнею, якою вона покрила практично всю сцену.

Ставши переможцем проекту, Ірина може виграти 2 мільйони гривень. Перше, що вона хотіла би придбати за ці гроші, – це авто. Можливо, тоді я перестану завжди запізнюватись, жартує тернополянка. Справді, жінка ніколи не сидить на місці. По закінченню школи вона вступила у Київський національний університет культури й мистецтв на спеціальність  диктор-ведучий. Зараз виховує 8-річну донечку, працює у музичній школі №2, а ввечері підробляє у ресторані «Черчіль». Через свою зайнятість Ірина ніколи й не думала про те, щоб взяти участь у кастингах для телевізійних шоу, хоча співає вони з дитинства. Змусила Ірину продемонструвати свій талант її донька Рената. Вона поставила перед мамою ультиматум: якщо Ірина не піде на кастинг, вона відмовляється від плавання та занять із гри на скрипці. Жінка сприйняла це як жарт, але щоб приємно провести з дочкою час, таки вирушила у Львів, де проводився відбір. Тоді вона не покладала на шоу багато надій, хоча зізнається, перед виступом дуже хвилювалася.

Про свою участь в “Х-факторі” Ірина нікому не зізналася. Про це знали тільки її донька та рідна сестра з племінницею. Вони й поїхали з пані Іриною до Львова, щоб підтримати її.

– Коли я вийшла на сцену і побачила таку кількість людей, у мене був шок, – емоційно продовжує жінка. – У прямому ефірі я насправді не показувала своїх переживань. Щоб себе не видати, я постійно посміхалася. Було дуже страшно, бо на мене ніколи не дивилася така кількість глядачів. Та й конкурсанти були гідні. Тоді мені хотілося покинути кастинг і просто піти. Але вже під час виступу страх зник. А відчуття були неймовірними – словами не передати.

Найбільше тернополянка боялася російського критика Сергія Сосєдова. Однак від нього вона почула слово “Так”. Натомість найсуворіший член журі Ігор Кондратюк відзначив, що Ірині притаманний ресторанний стиль і став єдиним, хто сказав тернполянці «Ні!» Під час наступних ефірів він кардинально змінив свою думку, і впродовж наступних відбіркових турів Ірина чула одноголосне «Так!»

Всіх учасників проекту розділили на шість груп. Ірина потрапила у категорію співаків, старших за 25 років. До речі, за іронією долі цією категорією опікується Сергій Сосєдов, критики якого тернополянка боялася найбільше. Таким поворотом подій жінка задоволена, адже у цієї людини є чого повчитися. Перші результати глядачі мали змогу побачити на телеканалі СТБ у прямому ефірі. Тоді тернополянка виконала пісню Ірини Дубцової та Поліни Гагаріної «Кому? Зачем?» Журі було задоволене виступом Ірини. Вони відзначили, що композицію конкурсантка виконала краще за відомих співачок. Стати відомою зіркою Ірина вже не сподівалася, мовляв, пізно вже, проте з кожним днем ця мрія стає все ближчою до співачки.

Підтримати тернополянку можна, відправивши СМС- повідомлення на номер телефону, який у прямому ефірі «Х-фактор» оголошує ведуча Оксана Марченко. Стежте за виступами тернополянки  щосуботи 0 19:00 на телеканалі СТБ.

“Номер один”