.

Зустріч з представниками засобів масової інформації, організована в обласному управлінні внутрішніх справ, відбулася напередодні Дня журналіста.

.

Коротко поінформувавши присутніх про реорганізаційні процеси, що й надалі тривають в міліцейських відомствах, очільник обласного управління внутрішніх справ Федір Бортняк перейшов до святкової частини дійства.

– Мені приємно, що наша зустріч відбувається напередодні вашого професійного свята – Дня журналіста,– звернувся генерал міліції до присутніх у залі не лише журналістів і кореспондентів, а й редакторів та директорів засобів масової інформації. – Ми високо цінуємо вашу нелегку щоденну працю і розуміємо її важливість та потрібність. Без вашої допомоги краяни не знали б не тільки про наші здобутки, а й про весь спектр діяльності міліцейських підрозділів, тому ми зацікавлені, аби кожна публікація була правдивою, всебічною і, найголовніше, – приносила користь людям.

Відтак, за традицією, керівник обласної міліції вручив усім запрошеним пам’ятні сувеніри, а ті видання, котрі найактивніше співпрацювали з управлінням внутрішніх справ відзначив цінними подарунками.

Цьогоріч у номінації «Гострота та актуальність статтей» перемогу здобув колектив «Нової Тернопільської газети». За оригінальність публікацій нагороджені журналісти газети «Номер один». За багаторічну співпрацю з міліцією відзначено творчий колектив телекомпанії «ТВ-4». У номінації «Створення позитивного образу працівника міліції» цінний подарунок отримали кореспонденти обласної державної телекомпанії «ТТБ». За оперативність у висвітленні кримінальної інформації відзначено колектив радіо «Рокс».