31 липня на Тернопільському міському стадіоні відбувся матч за перше місце третього чемпіонату світу серед команд українських діаспор. Перемогу з рахунком 3:2 здобули українці з Румунії, повідомляє кореспондент «Номер один».

Долю матчу було вирішено вже в першому таймі. Три голи румун і жодного канадійців стали логічним підсумком першої 45-хвилинки. Справжнім героєм тайму був український румун Бріан Лемак, котрий власне став автором хет-трику.

Після перерви канадійці активізувалися, кілька разів гостро атакували, навіть двічі зуміли відзначитися, однак на кінцевий підсумок матчу це не вплинуло. Перший гол канадійці забили з пенальті, який “привіз” кіпера румун. Канадієць Євген Шкатула чітко реалізував пенальті (3:1). а на останніх хвилинах помилкою румун скористався Денис Лісогор (3:2).

У підсумку фінальний поєдинок завершилася з рахунком 3:2 на користь українців з Румунії, які власне і повезли додому красень-кубок найсильнішої української діаспорянської команди світу.