У Тернополі відбулися збори депутатів всіх рівнів Тернопільської та Рівненської областей обраних від партії Арсенія Яценюка.

Захід відбувся в одному з технікумів міста. За попередніми даними очікувався й приїзд на збори Арсенія Яценюка. Крім того, мала відбутися серйозна розмова у вузькому колі про не зовсім хороший результатат партії на останніх виборах на Тернопільщині.

Усі погоджуються, що важко назвати сьогоднішнє дійство зборами переможців, адже наша область одна з небагатьох, де порівняно з президентським виборами «фронтовики» втратили  свої позиції. У той час, коли в сусідніх галицьких областях місцеві проекти Яценюка набрали від 11 до 15 відсотків, то, наприклад, у Тернополі показник «Фронту змін» трохи більший за 7 відсртків. Це менше, ніж навіть у Хмельницькій області. Крім того, в обласному центрі прихильники Яценюка не виграли жодної «мажоритарки». Це свідчить про серйозні помилки у кадровій політиці. Лише в трьох районах – Заліщицькому, Борщівському та Збаразькому – подолано позначку 10 відсотків. Незважаючи на яскраву харизму лідера партія практично відсутня в публічному політичному житті Тернопільщини. На відміну від «Свободи», яка з практично кожного питання має позицію, а ще більше піариться, тернопільські «фронтовики» майже непомітні. Можливо, це пов’язано з відчутним впливом на внутрішньопартійне життя екс-мера Тернополя Романа Заставного, який очолює на Тернопільщині проект Кириленка, і, очевидно, не зацікавлений в підсиленні партії-конкурента. Можливо, відіграли свою роль інші фактори, але зрозуміло, що Яценюк очікував від тернопільського «Фронту змін» значно кращого результату.

Чи будуть зроблені оргвисновки ми дізнаємося згодом.