Зустріч із дзвінкоголосою Оксаночкою-Співаночкою, красунею Весною, Злою Чаклункою та іншими казковими героями чекатиме на глядачів великодньої казки “Поспішає Весна на гостину…”

Про це повідомляє “20 хвилин”.

Музична вистава відбудеться в актовому залі економічного університету 15 квітня о 14.00 та 16.00 і 12 травня о 13.00.

Захоплююче дійство побачать тернопільські школярі, діти працівників вузу та партнерів університету і діти з особливими потребами та обмеженими можливостями. Телеверсію казки покажуть на місцевих каналах.

– Усією творчою командою ми намагалися створити таку постановку, яка б передавала яскравий колорит українських народних звичаїв, прищеплювала дітям любов до своєї домівки, рідної землі, батьківської мови та пісні, – каже режисер-постановник, начальник відділу культури і творчої самореалізації молоді економічного університету Алла Бінцаровська. – Сподіваємося, що наша казка сприятиме вихованню таких моральних якостей, як чуйність, доброта, взаємодопомога і працелюбність.

Серед головних дійових персонажів – студенти та працівники вишу Тетяна Шарган, Ірина Новомлинська, Оксана Корзун, Надія Гураль, Наталія Цар, Сергій Лещук, Оксана Балуцька, Тарас Мельник, Лілія та Оксана Крисоваті, Юрій Дзюла, Борис Салабчук, Василь Луців, гурт “Краплинки”, дует “Вишиванка”. Танцювальні супроводи здійснюватимуть учасники народної студії сучасної хореографії “Т.А.Н.Г.о” та зразкового ансамблю танцю “Рожева пантера”. Загалом на сцені буде майже 150 осіб.

У виставі використані фрагменти обрядів закликання весни, особливості підготовки до Великодніх свят, писання писанок, водіння гаївок та веснянок.

– Наша казка розповідає про те, що добро завжди перемагає зло, щирість – краща від хитрощів, родинне єднання – найбільша цінність, а любов і віра – наймогутніша сила, – додає пані Бінцаровська.

На глядачів чекає зустріч із веселими українськими дітьми і їхніми родинами, доброю і великодушною дівчинкою Настунею та її братиком Миколкою, дзвінкоголосою Оксаночкою-Співаночкою, красунею Весною, Ластівками, мудрою Матінкою Землицею і її помічницею Росинкою, Злою Чаклункою і Зміючкою-Облесницею, дотепними Козаками, а також із маленькими звірятами. Казка закінчується урочистим приходом Світлого Великодня і гучними народними гуляннями.