На засіданні ради Тернопільської обласної організації УНП депутати висунули ідею, аби народний депутат України Петро Порошенко очолив партію. Делегатам дано доручення обговорити з партійцями в районах кандидатуру Порошенка і якщо люди будуть згідні, подати відповідне звернення до нардепа.

Петро Порошенко побудує школу на Тернопільщині – На засіданні ради ТОО УНП були представники з кожного району нашого краю – близько 60 людей. Під час зібрання було обговорено суспільно-політичну ситуацію в країні та області. Крім того на 17 березня також призначено дату звітно-виборної конференції ТОО УНП, – розповідає член ради ТОО УНП Ігор Велиган. – Ми винесли на партійне обговорення ідею звернутися до Петра Порошенка з пропозицією вже на з’їзді партії, який відбудеться на початку квітня, очолити Українську Народну Партію.

Нагадаємо, що вже багато років УНП очолює Юрій Костенко, проте ситуація з парламентськими виборами-2012 дала його однопартійцям зрозуміти, що потрібно кардинально міняти схему і залучати нових лідерів. Проте, УНПівці й самі не впевнені, що Петро Олексійович погодиться очолити партію, адже у Верховній Раді він гуртує довкола себе однодумців, тож цілком реально, що в майбутньому він створить власний депутатський блок.

 Лілія Куленич, Доба