Працівники головного відділу податкової міліції Тернопільської об’єднаної ДПІ встановили факт незаконного функціонування млина.

Про це повідомляє УХ-радіо.

Тернопільський підприємець в одному із населених пунктів Зборівщини незаконно виготовляв борошно. Свою нелегальну діяльність він організував на території колишнього току в приміщенні зерноскладу. На момент проведення перевірки у мельника не було жодних дозвільних документів на здійснення даного виду діяльності. Відповідно і двоє найманих працівників не були зареєстровані належним чином. Тому податковим міліціонерам довелося вилучити устаткування, 90 мішків з борошном першого та другого ґатунків, 110 мішків висівок з пшениці та 15 тонн зерна – усього товарно-матеріальних цінностей на загальну суму понад 170 тисяч гривень.

На даний час працівники Головного відділу податкової міліції Тернопільської ОДПІ проводять збір матеріалів для складання протоколу про адміністративне правопорушення, що тягне за собою накладення штрафу від двадцяти (340 грн.) до сорока (680 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва і сировини чи без такої. Дані матеріали будуть направлені в Зборівський районний суд для прийняття відповідного рішення, – каже Василь Громляк, в. о. начальника ГВПМ – першого заступника начальника Тернопільської об’єднаної ДПІ,підполковник податкової міліції.