Тернопільські фонтани цього року ще працюватимуть, але не всі. У вівторок, 19 жовтня, працівники водоканалу демонтували водограй «Спогад», що на Тернопільському ставі, пише сайт ІнТБ.

Як розповів майстер-енергетик з обслуговування фонтанів Степан Якимишин, демонтаж вони провели саме зараз, бо пізніше на озері, через заморозки, може утворюватись льодяна кірка, яка пошкодить конструкції та кабель. Зберігатимуть фонтан «Спогад» на складі комунального підприємства «Тернопільводоканал».

Степан Якимишин, майстер-енергетик з обслуговування фонтанів КП «Тернопільводоканал» каже: «Цей фонтан ми відмиємо від ракушок, а тоді в теплому приміщенні будемо зберігати до весни, поки знову не встановимо на озері».

Фонтани «Кульбаба», «Каскад» і «Життя» працюватимуть до перших морозів, – повідомив директор водоканалу Володимир Кузьма, – але тільки за умови хорошої погоди.

Володимир Кузьма, директор КП «Тернопільводоканал»: «Прогноз температурного режиму не насторожує нас, наразі ми не бачимо різкого похолодання. А, відтак, ще не переводимо фонтани в зимовий, законсервований режим. Тому орієнтовно ми це плануємо робити на початку листопада. А, відтак, плануємо, що фонтани ще будуть працювати протягом останніх днів жовтня і навіть 1 листопада».

Володимир Кузьма каже, що це вперше в Тернополі фонтани працюватимуть у таку пізню пору року. Адже в попередні роки всі водограї демонтовували на наступний день після Покрови – 15 жовтня.