Не виконувати наказів влади та перейти на бік громадян вимагають депутати від працівників правоохоронних органів. Відповідне звенення вони прийняли в неділю на позачерговій сесії міської ради.

Євромайдан“Працівники правоохоронних органів!

Вчора Президент України Віктор Янукович перейшов межу. Кривава розправа над беззахисними дітьми на Майдані Незалежності вдосвіта 30 листопада стала оголошенням війни власному народові. Виконавцями злочинних наказів стали працівники правоохоронних органів — ті, хто згідно законів і Конституції повинні захищати права і свободи громадян.

Звертаємось до вас і вимагаємо: Не виконуйте наказів злочинної влади і державних зрадників. Це — ваше право, гарантоване статею 60 Конституції України. Підтримуйте народ, якому ви присягнули на вірність. Пам’ятайте, ваша честь і гідність дорожчі за звання і посади.

Ваш конституційний обов’язок — охороняти народ. Тут і в інших містах на майданах, на мирних протестних акціях. Не стійте навпроти нас. Станьте з нами пліч-о-пліч. Після вчорашнього у нас нема іншого виходу, як скинути владну банду разом!” – йдеться у зверненні.