Сьогодні у місті Тернополі, поблизу обласної лікарні, співробітники відділу внутрішньої безпеки ДВБ МВС України в Тернопільській області спільно з оперативниками обласного управління СБУ затримали «на гарячому» одного зі співробітників державтоінспекціїпід час отримання останнім неправомірної вигоди.

ХабарЗа непритягнення до адміністративної відповідальності та сприяння у виготовленні документів, що є в компетенції ДАІ, автоінспектор вимагав та отримав 8600 гривень.

Відомості про даний факт слідчими Тернопільської обласної прокуратури внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань. Дії підозрюваного кваліфікують за частиною четвертою статті 368 Кримінального кодексу України – отримання неправомірної вигоди службовою особою. Вирішується питання про звільнення автоінспектора з органів внутрішніх справ.

Працівники відділу внутрішньої безпеки ДВБ МВС України в Тернопільській області звертаються до краян, якщо ви маєте інформацію щодо зловживань чи порушень закону з боку працівників міліції, звертайтеся до відділу внутрішньої безпеки, який знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вулиця Валова, 11.

Нагадаємо, що ДАІ в Тернопільській області очолює Андрій Матрифайло.

Читайте на цю тему: