У Тернополі 22 січня провели віче «Разом – ми єдині». Під час заходу, в якому взяло участь більше півтисячі людей, провели молебень та роздали усім присутнім блакитно-жовтні стрічки.

У пам’ять величних подій 22 січня 1919 та 1990 років тернополяни сформували «живий» ланцюг від пам’ятника Тарасу Шевченку до пам’ятника Степану Бандері, що символізувало єдність Заходу та Сходу країни. Стоячи пліч о пліч люди співали гімн України.

«Україна повинна бути соборною, чому, беззаперечно, заважає теперішня влада, яка сповідує лише російський націоналізм. Сьогодні розпочалося цинічне і брутальне нищення всього українського у правовій, політичній, економічній, військовій, духовній, конфесійній, науковій, культурній, освітній та інших сферах. Влада масово наступає на права кримських татар. Водночас, на місцях демонтовують пам’ятні меморіали  воїнам ОУН і УПА, Йосипа Сліпого, Симона Петлюри. Ми, представники національно-демократичних сил, повинні консолідуватися та усіма силами боротися із цією прокремлівською владою» – зазначив координатор заходу, депутат облради Степан Барна.

У результаті учасники акції зачитали резолюцію, у якій вимагають від влади припинити репресії проти української інтелігенції, науковців, журналістів, активістів Податкового майдану та членів «Тризубу», а також не плюндрувати слави національних Героїв України – Степана Бандери та Романа Шухевича.