На редакційну пошту надійшло гнівне звернення ВО “Свобода”, яке ми публікуємо нижче. Одночасно зауважимо, що пониження “градусу” критики і зменшення рівня злості у спілкуванні доступне лише зрілим політикам.

На деяких інтернет-сайтах Тернопільщини з’явилася заява Зборівської районної організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”, в якій йдеться наступне: “Під час голосування за звернення до Президента України щодо неприйнятності підписання Податкового кодексу… свободівці не дали жодного голосу за таке звернення…” Фракція ВО “Свобода” у Тернопільській облраді заявляє про те, що повним складом голосувала за (!) дане звернення. Свідками голосування були усі присутні депутати райради та члени лічильної комісії.

Лицемірною та дволикою вважаємо й заяву “Батьківщини” з приводу голосування за безпартійного заступника голови райради. Внесемо ясність. Новообраний заступник голови райради Борисюк став депутатом за списками Партії регіонів та увійшов у фракцію ПР. Це чудово розуміли представники політичних партій, котрі свідомо голосували за його кандидатуру, в тому числі фракція ВО “Батьківщина”.

Водночас очевидною є дволика ситуація ВО “Батьківщина”, коли у Верховній раді 5 депутатів фракції БЮТу голосують за грабіжницький Податковий кодекс, в той час як БЮТівський нардеп Деревляний звертається до Голови Верховної Ради з вимогою недопущення прийняття Податкового кодексу. Коли ґвалтівник-депутат міської ради від БЮТу Кирик успішно заробляє гроші продаючи місця у списку до Тернопільської міської ради, інші кричать про патріотизм.

Шановні БЮТівці! Можливо варто розібратися у своїх рядах та очиститись від нечисті та зрадників, а вже тоді робити голослівні заяви з брехливими фактами?

Щодо порівняння рейтингів політичних партії хочемо сказати наступне: на попередніх виборах до місцевих рад ВО “Батьківщина” здобула 32 депутати, а сьогодні по багатомандатному виборчому окрузі набрала лише 12. У 2006 році ВО “Свобода” не мала жодного представницького мандата у Зборівській районній раді, а сьогодні ми здобули другу по величині фракцію у кількості 18 депутатів. Це свідчить про все більшу підтримку Зборівчан дійсних українських націоналістів, а не псевдо “патрійотів”.