За попередньою інформацією головним претендентом на посаду секретаря Тернопільської міської ради є керівник виборчого штабу Сергія Надала – Ігор Турський (34 роки).

Зараз претендент  працює на викладацькій роботі в ТНЕУ. Ймовірними конкурентами Турського за посаду №2 в міськраді вважаються однопартійці. Це голова міської організації «Свободи» Михайло Головко (26 років) та керуючий тернопільської філії «Укргазбанку» Віктор Паньків (30 років). Перший відзначився тим, що активно пропарцював попередню каденцію в міськраді, і навіть, визнавався найактивнішим депутатом. на своєму мажоритарному окрузі на масиві «Сонячний» Головко показав найкращий серед  партійців результат. Однак його шанси обійняти посаду секретаря міськради сумнівні через непрості стосунки з оточенням нового міського голови. Крім того кипуча енергія Михайла лякає керівництво партії, яке не хочуть власними руками вирощувати собі конкурента.

Інший претендент на посаду секретаря – Віктор Паньків також розглядається як кандидат на заступника міського голови з економічних питань.

У той же час шанси Віталія Цимбалюка (25років) розпочати свою політичну кар’єру з важливої посади у Тернопільській міськраді – мінімальні. Анонсований  його партійним босом – Орестом Муцом прихід Партії регіонів до влади у місті відкладається, як мінімум, на 4 роки. За короткий час до парламентських виборів «Свобода» не ризикне ламати політичний імідж і роздавати посади представникам Партії регіонів.