Тернопільський окружний адміністративний суд скасував постанову ТВК про повторний підрахунок голосів по одномандатному виборчому окрузі №29.

Постановою цього ж суду дії ТВК щодо проведення повторного підрахунку голосів суд визнав протиправними. Також суд постановив: скасувати та визнати протиправним рішення про результати виборів у мажоритарному окрузі №29 про визнання обраним депутатом Тернопільської міської ради Віталія Смакоуза.

Як повідомили в прес-службі Тернопільської облорганізації ВО «Свобода», таким чином підставою для встановлення підсумків голосування та результатів виборів в цьому окрузі є виключно дані протоколів дільничних виборчих комісії. За протоколами ДВК, перемогу по одномандатному виборчому окрузі №29 здобув кандидат від ВО «Свобода» Михайло Сиротюк.

19 листопада 2010 року Михайло Сиротюк скерував заяву до Тернопільської міської виборчої комісії з проханням: «На підставі статей 75, 77, 79, 80 Закону України «Про вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» прийняти рішення та зареєструвати Михайла Сиротюка депутатом Тернопільської міської ради».

До свого звернення свободівець додав усі рішення суду, на підставі яких ТВК зобов’язана визнати його депутатом.

У прес-службі ТОО ВО «Свобода» нагадали, що Тернопільська територіальна виборча комісія, незважаючи на заборону окружного адміністративного суду, оприлюднила протокол про перерахунок голосів, по мажоритарному виборчому окрузі №29. Згідно з даними дільничних виборчих комісій на даному окрузі лідирував «свободівець» Михайло Сиротюк. В результаті протизаконних дій та нового протоколу про перерахунок переміг місцевий мільйонер-забудовник, висунутий політичною партією «Всеукраїнська партія Дітей війни» Віталій Смакоуз.

на фото: будова Смакоузів в парку Національного Відродження
фото з сайту “20 хвилин”