Окружний адмінсуд Києва заборонив ВО “Свобода” проводити 14 жовтня Марш за визнання УПА на Хрещатику, Майдані Незалежності та Європейській площі, пише УП

Представник “Свободи” у суді, голова Київської міської організації об’єднання Андрій Іллєнко сказав, що це  рішення не було несподіваним для ВО.

“Влада і в минулі роки, щоб не допустити проведення Маршу УПА на Хрещатику і Майдані, користувалася маргіналами-українофобами з компартії та ПСПУ і, буцімто, на їхню вимогу забороняла цю святкову патріотичну акцію. Тепер при владі відверті українофоби, для яких ненависне все українське – мова, культура, традиції, історія, Герої”, – заявив він.

“Не зважаючи на це, хочу запевнити, що Марш за визнання УПА неодмінно відбудеться. Запрошую усіх киян і гостей столиці прийти 14 жовтня о 16-ій годині до пам’ятника Шевченку і віддати данину пам’яті Героям Української Повстанської Армії, усім борцям за волю України”, – повідомив Іллєнко.

Раніше “Свобода” планувала 14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, провести у Києві традиційний Марш за визнання УПА.