Від тернопільської біатлоністки уболівальники чекали не однієї медалі на чемпіонаті світу з біатлону. Натомість їх спіткало розчарування.

ПідгрушнаУ першій гонці змагань Олена зайняла восьму позицію і, здавалася, всі успіхи попереду. Та вже в гонці переслідування Підгрушна не змогла налаштуватися на боротьбу і фінішувала за межами чільної двадцятки. У індивідуальних перегонах вона взагалі зійшла з дистанції. Тренери пояснили це погіршенням самопочуття і необхідністю поберегти здоров’я для естафети збірних. Саме у цій дисципліні в українок традиційно високі результати. На жаль виступ на третьому етапі командної гонки у Підгрушної вийшов найгіршим. У підсумку наш квартет зайняв п’яте місце, хоча за підсутками двох перших етапів були всі шанси поборотися за медалі. Чотири промахи тернополянка і одне штрафне коло перепкреслили надії на успіх.

Іноземний тренер біатлоністів Урош Велепець вважає, що причиною неточної стрільби Олени стала зміна освітлення на стадіоні. Під час тренування було сонячно і спортсменки пристрілювалися в інших умовах, ніж у гонці.

У останньому забігу чемпіонату – мас-старті, який відбудеться у неділю Підгрушна змагатиметься, скоріш за все, з олімпійського принципу, ніж заради високих результатів.