Топ-новиною на Тернопільщині стало затримання з великим хабарем у 30 000 гривень депутата облради від “ВО “Свобода” Андрія Козака. Як стверджуюють правоохоронці, підозрюваний скористався службовим становщем керівника комунального підприємства.

будка ТарашевськийТа це не єдине, чим привертає увагу “слуга народу” з партії Тягнибока. Про діяння депутата-чиновника не могли не знати безпосереднє начальство – голова ради Василь Хомінець та заступник Сергій Тарашевський. Тим більше дружину пана Козака намагаються призначити начальником найбільшої в обласному центрі аптеки. Колектив підозрює, що таким чином заклад хочуть приватизувати. Замовником афери вони вважають заступника голови облради Сергія Тарашевського, про що неодноразово заявляли на акціях протесту.

Виходить цікава для правоохоронців група можновладців. З одного боку пан Козак, який є соратником підозрюваного у хабарництві заступника мера Тернополя Володимира Камінського, з іншого – дружина Козака, яка діє в інтересах Тарашевського. Важко повірити у випадковий збіг обставин. Розв’язка кримінального сюжету вже незабаром.