Лідером електоральних симпатій у Теребовлянському виборчому окрузі № 166 став представник Української народної партії Андрій Давиденко. Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром з інформаційних проблем територій Національної академії Наук України. Дослідження проводилося з 28 вересня по 1 жовтня 2012 року.

На запитання “Якби зараз були вибори до Верховної Ради, то за кого з кандидатів по Вашому округу Ви б, швидше за все, проголосували?” респонденти відповіли наступним чином:

Андрій Давиденко – 18,8
Михайло Апостол – 14,2
Надія Хоптян – 9,5
Микола Люшняк – 8,6
Михайло Савчук – 1,6
Іван Кісь – < 1
ніхто – 10,1
не визначилися – 37,2

Як пояснив директор Центру Петро ЖУК, рейтинг Андрія Давиденка зріс за рахунок частини невизначених і колишніх прихильників представника ВО «Батьківщина», котрі побачили у молодому кандидатові альтернативу.

«Очевидно, що Андрій Давиденко зумів привернути увагу патріотичного електорату, тих, хто на цих виборах швидше за все голосуватиме за політичні сили з чіткими позиціями в ідеології, насамперед ВО «Свобода». Опитування показує, що діє позитивне сприйняття програми й іншої друкованої інформації, виразної й зрозумілої особистої позиції кандидата. Виборець виділяє у Давиденка позитивні риси: патріотизм (21,3 %), порядність (20,6 %), людяність (15,4 %)», – сказав він у своєму коментарі.

Петро Жук вказав також на тенденцію можливого подальшого зростання рейтингу кандидата.

Опитування проводилося Центром з інформаційних проблем територій в рамках власної програми моніторингу громадської думки методом телефонного обдзвону. Обсяг прямої еквівалентної пропорційної вибірки для цього опитування становить 518 респондентів. Допустима похибка становить 1,8 % при 90 % рівні довір’я за Стьюдентом.

Нагадаємо, до Теребовлянського виборчого округу входять Бучацький, Гусятинський, Монастириський та Теребовлянський райони.