Єдиний тренінг цікавого проектуСоціальна мережа в кишені. Мобільний Twitter» відбудеться 16 жовтня у Тернополі.

Учасники проекту, які прослухають тренінги, забезпечать всеукраїнську Twitter-трансляцію фінальної стадії (20-31 жовтня 2010) місцевих виборів в регіонах України, яку зможуть відстежувати всі журналісти і представники моніторингових місій.
Проект складатиметься з:
1. Тренінгу з мікроблогінгу.
Участь у тренінгах надасть можливість навчитися основам мікроблогінгу у сервісі Twitter через інструменти, різні веб-сайти і мобільний телефон (основна увага приділятиметься правилам трансляції зі спеціальними хеш-тегами). Участь у тренінгах є безкоштовною.

2. Технічної підтримки мобільного зв’язку.
Всі матеріали (твіти) учасників проекту акумулюватимуться на спеціальному блозі проекту. Таким чином проект надасть первинні матеріали про стан перебігу виборчого процесу в регіонах України. Для забезпечення достатніх умов трансляції учасникам проекту буде надано технічну підтримку у вигляді оплати мобільного зв’язку на час дії проекту.

3. Участі у першому в Україні проекті з Твіттер-трансляції місцевих виборів.
Цей проект – перше спроба в Україні транслювати процес місцевих виборів за допомогою нових медіа. У вас є унікальна нагода стати першовідкривачами нової сторінки в історії української журналістики й громадської діяльності та отримати перші в Україні сертифікати, котрі нададуть можливість у майбутньому брати участь у всеукраїнських та міжнародних проектах з нових медіа.

Тренінг націлений на журналістів і медіа-активістів з Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської областей. Найактивніші учасники проекту (визначатиметься за кількістю постів та якістю поданої інформації) будуть відзначені.

Детальніше про проект можна дізнатися у регіонального координатора Твіттер-трансляції Володимира Ханаса на e-mail: khanas.volodymyr@gmail.com та за номером 0962104076.