Міська надзвичайна протиепідемічна комісія продовжила грипозний карантин у шкільних закладах. Цікаво, що цей захід стосується лише комунальних установ освіти. Ті, які фінансуються з держбюджету, мабуть, хоріють менше, тому продовжать навчання.

«Динаміка захворювання йде до зменшення, але не так як би нам хотілося. Сьогодні зареєстровано 134, 25 випадків на 10 тисяч населення, тиждень тому було 140 випадків на 10 тисяч населення, а поріг становить 102 випадки на 10 тисяч населення.

Крім того, ми спостерігаємо динаміку до зменшення захворюваності серед дітей віком до 14 років, зараз 35,1 випадків серед дітей віком до 14 років, а було тиждень тому 44,7 випадків. Діти від 1 до 4 років – зменшення захворюваності незначне, всього 5,2 відсотка. Сьогодні госпіталізовано 23 особи (два випадки на грип), минулого тижня було госпіталізовано 66 особи. Хвороба протікає без ускладнень і смертельних випадків на щастя немає», сказав головний державний санітарний лікар міста Володимир Паничев.

Іншою причиною продовження карантину, кажуть у владних кулуарах, є бажання зекономити кошти на зарплатах освітянам та на проведення всіляких святкових заходів.