Сьогодні ввечері на телеканалі СТБ відбудеться суперфінал першого сезону вокального шоу “Х-фактор”, під час якого стане відомий переможець і володар головного призу – 2 млн гривень. Глядацьке голосування, що триває протягом тижня, має віддати пальму першості одному з двох суперфіналістів – 22-річній Марії Рак з Бородянки чи 19-річному Олексію Кузнецову з Макіївки.

Додаткова інтрига суперфіналу полягає також у тому, хто буде запрошеною зіркою останнього ефіру шоу, оскільки телеканал цієї інформації не розголошує. Натомість уже відомо, що сьогодні, окрім конкурсантів, виступлять також двоє членів жюрі – Йолка та Серьога.

Нагадаємо, що суперфіналістка Марія Рак закінчила Київську муніципальну академію естрадного і циркового мистецтва ім. Л.Утьосова за спеціальністю естрадний вокал. Співати почала з 3-х років у дитячому садку, а займатися з педагогом – з 10 років. Якщо виграє два мільйони гривень, то витратить їх на путівку на острів Балі, купить професійний фотоапарат, створить свою групу і, якщо вистачить грошей, то придбає квартиру. В анкеті шоу Марія призналася, що мріє, аби люди стали більш духовними і перестали гнатися за матеріальним, щоб не було безпритульних і голодних, щоб ніхто не хворів і не кривдив тварин.

Її конкурент Олексій Кузнецов є студентом факультету академічного співу Донецького музичного училища. Має 10-річний вокальний стаж, з дитинства був лауреатом різноманітних конкурсів. На що витратить призові гроші, Олекій відповідає уклінно, але зізнався, що мріє поставити на ноги батька-інваліда і збудувати храм.

Наразі голосування за суперфіналістів триває. За правилами шоу, з одного номера телефону за учасника може бути зараховано лише один голос, повідомляє Укрїнформ