«Я щиро вдячний за визнання і дуже схвильований! Хочу особливо відзначити високий рівень організацію фестивалюв Тернополі та подякувати всім, хто до цього причетний», – сказав переможець конкурсу скрипалів Назарій Пилатюк.

У якості головного призу молодий скрипаль Зі Львова отримав ключі від автомобіля. Але особливі овації присутніх, які стоячи вітали переможця, став його наступний вчинок.

«Я нерідко задавався запитанням, чому одні діти мають батьків та сім’ї, а інші – ні… Сьогодні ж я вирішив передати цей автомобіль для потреб вихованців дитячого будинку «Пресвята родина», – заявив Назарій Пилатюк та передав ключі від авто директорові дитбудинку Наталці Мисулі.

Дитячий будинок «Пресвята родина» Тернопільського благодійного фонду «Карітас» засновано в 1998 році за ініціативи Тернопільської єпархії Української Греко-Католицької Церкви. З того часу в ньому проживало 66 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 4 до 18 років. Зараз у «Пресвятій родині» виховується 19 дітей. А загалом, будинок може вмістити 30 підопічних. Очікується, що незабаром до дитбудинку прибуде ще 10 дітей з Коропецького інтернату, повідомляє сайт ОДА