Тернопільська міська рада сформувала виконавчий комітет

Депутатський корпус прийняв рішення затвердити склад виконкому у кількості 11 чоловік. Окрім шести профільних заступників, секретаря ради та міського голови до виконавчого комітету увійшли прокурор міста Тернополя Сергій Банах, начальник міського відділу УМВС України в Терн.області Микола Семчишин та радник міського голови на громадських засадах Владислав Стемковський.

Останній працюватиме у сфері впровадження системи надання міською радою якісних муніципальних послуг громадянам відповідно до Європейських стандартів.

Секретарем міської ради було обрано депутата від ВО «Свобода» Ігоря Турського.

Біографічна довідка:

Турський Ігор Володимирович, народився 18 серпня 1976 року в селі Вербівці Теребовлянського району Тернопільської області. Кандидат економічних наук. З 2004 року – викладач кафедри менеджменту Тернопільського національного економічного університету.

Першим заступником міського голови було обрано Петра Ландяка.

Біографічна довідка:

Ландяк Петро Дмитрович, народився 25 червня 1961 року в селі Кошилівці Заліщицького району. Депутат Тернопільської міської ради двох скликань. Був членом депутатської комісії з питань бюджету та очолював депутатську комісію з питань економіки. З липня 1993 по даний час працює директором ТОВ «Універсам Текстерно», є засновником ТОВ «Торговий дім «Універсальний». У 2006 році заснував громадську організацію «Асоціація споживачів житлово-комунальних послуг».

Заступником міського голови з питань містобудування було обрано депутата Тернопільської міської ради від ВО «Свобода» Бойко Богдана.

Біографічна довідка:

Бойко Богдан Ярославович, народився 27 січня 1968р. у м. Тернополі, громадянин України. 1992 р. – закінчив факультет автоматики Львівського політехнічного інституту. З 2001 р. – директор ВАТ «Тернопільська автобаза». З 2004 р. – директор ТОВ «СЕНДС», м. Тернопіль.

Заступником міського голови з фінансових питань було обрано Остапчук Вікторію.

Біографічна довідка:

Народилася 27 вересня 1982 року в с. В. Бережці, Кременецького району, Тернопільської області. У 2004 році закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію магістр з обліку і аудиту. До обрання заступником міського голови працювала начальником відділу організації перевірок підприємств стратегічних галузей економіки та внутрішнього контролю обласної ДПА.

Заступником з питань економіки обрано «свободівця» Володимира Камінського.

Біографічна довідка:

Камінський Володимир Володимирович народився 02.05.1984 року в м. Тернополі. У 2005 році вступив до Міжрегіональної академії управління персоналом і отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Правознавства», спеціалізація: «Комерційне та трудове право» (кваліфікація – юрист). Займався підприємницькою діяльністю. З 15 березня 2009 року – депутат Тернопільської обласної ради, секретар комісії з питань архітектури, будівництва, дорожнього, житлово-комунального господарства та планування території. З жовтня 2009 року – директор комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Архбудсервіс».

Заступником з гуманітарних питань став Леонід Бицюра.

Біографічна довідка:

Бицюра Леонід Олексійович народився 7 січня 1977 року у Тернополі. З 2009р. – депутат Тернопільської обласної ради, голова постійної комісії з питань законності та правової політики, здійснення демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави. До обрання заступником міського голови з гуманітарних питань працював заступником міського голови – керуючий справами міської ради. Член Президії Тернопільської обласної ради.

Заступником міського голови, керуючим справами обрано Степанюка Олександра Івановича.

Біографічна довідка:

Степанюк Олександр Іванович, народився 18 жовтня 1965 року. У1991 р. закінчив юридичний факультет Львівського університету за фахом юрист. У 1993 р. закінчив аспірантуру при Львівському університеті і захистив дисертацію кандидата юридичних наук. З вересня 2006 – доцент Галицького інституту ім. В. Чорновола