Депутат з “Громадянської позиції” Петро Васько запропонував обласній раді проект звернення до Міністерства аграрної політики та Фонду державного майна України не продовжувати договір оренди цілісного майнового комплексу ДП “Полупанівський кар’єр” для дніпропетровської фірми “Гірничодобувна промисловість”, який закінчується у цьому році.

Народний обранець, який представляє Скалатщину та системно бореться за права місцевої громади, пропонує об’єкт державної власності після завершення оренди передати в комунальну власність або продати з аукціону.

Нагадаємо, що влітку цього року працівники кар’єрів в Полупанівці та Новосілці неодноразово протестували проти низьких зарплат, які їм виплачують управителі кар’єру, а також проти несприятливих умов праці. Влітку з підприємства були звільнені два учасника АТО, однак після протестів були поновлені. Люди неодноразово перекривали дорогу. Також внаслідок діяльності орендарів нищаться навколишні дороги. Щоправда, на закиди громадськості в’яло реагує місцева влада, яка закриває очі на очевидні порушення.

За пропозицію гриценківця включити це питання в порядок денний сесії проголосувало майже 50 з 64 депутатів.