Керівництво тернопільської ДСНС вибиває гроші з підлеглих.

Такий висновок можна зробити із листа, який надійшов на «Електронну книгу скарг України». Його анонімно написав працівник Державної служби з надзвичайних ситуацій в Тернопільській області.

Іван каже, що керівництво присилає перевіряючих, щоб ті перевірили частини і «за будь-які недоліки в частинах знімають незаконно грошове забезпечення». Вже впродовж багатьох місяців він та його колеги не можуть отримати навіть 2000 тисяч гривень зарплати, в середньому отримують 1400 – 1200 гривень. Погрожують вже за тиждень писати скарги, заяви в прокуратуру і на телеканали.

В листі із усієї історії виокремлюють таких людей:

«–Ковбасюк Андрій Мирославович (заступник керівника Управління з реагування на надзвичайні ситуації у Тернопільській області)

– Береза Борис Богданович (заступник керівника Управління з організації запобігання надзвичайним ситуаціям та заходів цивільного захисту в Тернопільській області)

– Берестецький

– і ще деякі діючі особи, які беруть участь в цьому бардаку».

Саме після перевірки Берестецьким, пише Іван, маса народу недоотримала свої гроші.
«По словам Берестецького, Ковбасюк мав їхати на море за кордон, а коли приїхала київська перевірка, він змушений був залишитися, а гроші-то його пропали, і він сказав, щоб Берестецький відбивав ці гроші з особового складу!»

Постійно цей таки Берестецький говорить колективу, що немає грошей на зарплату, премії і навіть запчастини до машин: «Нам не дають запчастини до машин, форми, взуття, а тут ще й знімають гроші, тому що вони так виховують людей».

«Ми вимагаємо, зауважте, не просимо, а вимагаємо повернути нам наші гроші за всі місяці, що знімалися з кожної людини (люди получили по 1300, 1400). Ви можете прожити за ці гроші місяць маючи сімї’? Ми почекаємо пару днів, не тягніть, а зробіть щось. Бо потім, коли ми будемо писати, їздити по прокуратурах і так дальше, потім буде пізно…Ми хочемо щоб вони більше не їздили до нас і не виправдувались. Ми їх бачити тих козлів більше не хочемо.”, – написав Іван.

Джерело: Інфопростір