У Тернополі відбувся семінар із питань залучення коштів на підтримку розвитку місцевого самоврядування в Україні.

Участь у заході взяло понад двісті представників органів місцевого самоврядування різних рівнів з усіх куточків нашої області, у тому числі – голови районних рад, а також сільські, селищні та міські голови, повідомили у прес-службі обласної ради.

Учасників семінару привітав заступник голови Олег  Боберський.

Вперше на Тернопільщину була запрошена координатор Всеукраїнського конкурсу, працівник державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню Василина Ісакова (м. Київ), яка провела тематичну зустріч на тему: «Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку на підтримку місцевого самоврядування: виклики та особливості».

У своєму виступі Василина Назарівна окреслила поетапні кроки для здійснення та реалізації проектів та програм, а також учасники семінару отримали консультації щодо участі у конкурсі.

Лариса Римар – директор комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Тернопільський інформаційно-туристичний центр», розповіла присутнім про шляхи залучення додаткових джерел фінансування для місцевого розвитку.

Слухачі семінару отримали практичні рекомендації щодо участі органів місцевого самоврядування в Програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки.