Амбулаторія загальної практики сімейної медицини села Переволока Бучацького району отримала найсучасніший апарат для аналізу крові від народного депутата Миколи Люшняка. Тепер сотні хворих, які щороку звертаються у медзаклад, зможуть на місці отримати діагноз і лікування.

Люшняк Микола, Бучач«Ми довго чекали такого апарату, – сказав завідуючий Переволоцькою амбулаторією загальної практики сімейної медицини Василь Марцинів, звертаючись до Миколи Люшняка. – Було дуже багато обіцянок, але ви перші хто відгукнувся на наші прохання. Щоб зробити найпростіший аналіз крові нашим пацієнтам, доводилося їхати у Бучач. На тому морально та фізично застарілому обладнанню, щоб у нас збереглося, ми не можемо вже нічого зробити.»
Сільська медицина вкрай потребує сучасного обладнання. Адже у всіх попереду складна процедура децентралізації, а отже перелаштування всіх галузей на новий лад.
«Апарат українського виробництва, який дасть змогу роботи аналіз крові на місці, – розповів Микола Люшняк. – Це мобільний апарат. З таким обладнанням можна робити аналізи одразу вдома у хворих. Саме таким обкладенням мають бути оснащенні сільські ФАПи та амбулаторії. У нас попереду ще багато роботи. Адже медицина має виходити на новий рівень як обслуговування так і технічного забезпечення.»

Люшняк Микола FJ1A0946_новый размерFJ1A0954_новый размер FJ1A0959_новый размер